Nargilə Residensin tikintisi artıq hazırdır
Nargila Residence Nargilə dairəsindən yuxarıda, Cavanşir küçəsində yerləşir. Layihəmiz birbaşa Xəzərin panoramik mənzərəsinə açılır. Burada mənzil sahibi olan sakinlərin evlərində hər zaman dəniz havası hökm sürür!
Geniş qapalı həyəti və uşaq meydançası ilə sakinlərin rahatlığı üçün hər şey düşünülüb. 7/24 kamera sistemi və mühafizə xidməti isə təhlükəsizliyinizin təmin olunması üçün xidmətinizdədir. Eyni zamanda bina möhkəm və sürətli liftlərlə təchiz olunub.
Nargila Residence-in ətrafında məktəb, uşaq bağçası, supermarket, xəstəxana, metro kimi əlverişli lokasiyalar yerləşir. Eyni zamanda Ağ şəhər bulvarına və Həzi Aslanov metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafəsində yerləşən bu layihəmiz böyük səbrsizliklə öz yeni sakinlərini gözləyir. Bir sözlə rahat yaşayışınızı təmin edəcək bütün standartlar bir neçə addımlığınızda olacaq.

Nargila Residence Construction Completed
Nargila Residence is located on Javanshir Street above the Nargila Circle. Our project opens directly to the panorama of the Caspian Sea. There is always sea air in the homes of the residents who own apartments here!
The project with a large enclosed courtyard and a playground, everything is thought out for the comfort of residents. To ensure your safety, there is a round-the-clock camera system and security service. The building is equipped with powerful and fast elevators.
Near Nargila Residence there are suitable buildings such as school, kindergarten, supermarket, hospital, metro. At the same time, this project, located 5 minutes’ walk from White City Boulevard and Azi Aslanov metro station, is looking forward to its new residents. In short, all the standards that will provide you a comfortable stay will be just a few steps away.